Ev veya iş yerlerinin çatısına yapılan güneş enerjisi santrali projeleriyle aylık elektrik faturalarınızdan kurtulabilir hatta güneşten elde ettiğiniz enerjiyi perakende firmalarına satarak düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. 

Çatınıza yaptıracağınız güneş enerjisi santralinde bazı adımları doğru hesaplamanız ve en uygun ekipmanı kullanmanız gerekmektedir. Çatınıza yerleştirilecek panellerin açısı, kullanılacak olan ekipmanlar, enerji tüketiminize en uygun panel büyüklükleri, inverter gibi ürünlerin bilinçli ve doğru bir şekilde kurulması ve uygulamaya geçirilmesi gerekir. 

 

Çatı tipi güneş enerjisi santrali yapımında bir diğer önemli olan konu da kullanılan ürünlerin garantisidir. Piyasada birçok farklı markanın birçok farklı ürünü satılmaktadır. Ancak bazı ürünler güvenilirlilk konusunda sıkıntı yaşarken bazılar da ev veya iş yerinizin enerji tüketimine uygun paneller olmayabilir. Bu yüzden ev veya iş yerinizin çatısına güneş paneli uygulaması yaptırırken konusunda uzman kişi veya şirketlerle çalışılması gerekmektedir. 

Solarizasyon olarak yıllardır yapmış olduğumuz çatı tipi güneş enerjisi santralleriyle alanında uzman şirketlerden birisiyiz. Web sitemizde bulunan teklif formunu dolduran bütün müşterilerimiz için önce harita üzerinden en uygun panel yerleşimini yapıyoruz. Sonrasında ise çatınıza özel yaptığımız drone çekimlerimiz ve ekibimizin bizzat gelerek aldığı ölçüler ve keşifler neticesinde en uygun panel kullanımını tespit edebiliyoruz. Güneş enerjisi projelerimizde sunduğumuz bütün ürün ve hizmetlerin garantisi bulunmaktadır. 

Çatınıza güneş paneli yerleşimi yapmadan önce bir kesinlikle bir uzmana danışın ve garantili panel, inverter kullanımı yapın. Çatınızda kullanılacak panelin büyüklüğüne ve üretim kapasitesine dikkat edin. İhtiyacınızı karşılamayacak büyüklükteki panellerden uzak durun. 

Çatınız için en uygun güneş paneli çözümleri için solarizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda bulunan “teklif al” butonuna tıklayarak çatınız için en uygun güneş enerjisi fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Solarizasyon ekibi sizlerle en kısa sürede iletişime geçecektir. 

 

Teklif Al

Leave a Reply