Güneş enerjisi her geçen gün yaygınlaşan ve enerji üretiminde payı en hızlı büyüyen sektörlerdendir. Ülkemiz güneş enerjisi potansiyeli bakımından Avrupa’da en büyük potansiyele sahip iki ülkeden birisidir. Bu potansiyel doğru ve verimli kullanıldığında ihtiyaç duyulan enerjinin büyük bir bölümü güneş panelleri üzerinden güneş enerjisiyle sağlanabilir. 

Son yıllarda gelişen teknoloji ve düşen maliyetlerle de güneş enerjisi fiyatları ucuzlaşmış ve kullanımı da oldukça yaygınlaşmıştır. Artan fatura maliyetleri de güneşten enerji üreterek bu enerjinin kullanılmasını daha cazip hale getirmiştir. 

güneş enerjisi fiyatları

Güneş enerjisi kurulum fiyatlarındaki bu düşüş özellikle ev ve işyeri çatılarında uygulanan projelerde yüksek oranda kar ettirmeye başlamıştır. Solarizasyon olarak sizlerin elektrik maliyetlerinizin azalmasında önemli bir katkıda bulunuyoruz. Anahtar teslim projeler üreterek müşterilerimizin hem zamandan hem de paradan tasarruf etmelerini sağlıyoruz. 

Güneş enerjisi kurulum ücretleri şehirlere göre değişmezken, güneş panellerinden üretilen enerjiden kazanılan ücretler şehirlerin güneşlenme sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Solarizasyon sosyal medya hesaplarından da görebileceğiniz gibi şehirlerin 25 yıllık kazanç beklentileri değişmektedir. Örneğin İstanbul’da güneş enerjisinden 25 yılda 1.090.000₺ kazanç sağlayabilirken Ankara’da güneş enerjisinden 25 yılda 1.180.000₺ gibi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Şehirler arasındaki bu ücret farkı güneşlenme sürelerine göre oluşmaktadır. 

 

Bulunduğunuz şehir için güneş enerjisi fiyatlarını öğrenmek ve yıllık ne kadar kazanç sağlayabileceğinizi merak ediyorsanız Solarizasyon web sitesi üzerinden evinizin çatısını işaretledikten sonra son 1 aya ait faturanızın görselini yüklemeniz gerekmektedir. Bu süreçler tamamlandıktan sonra Solarizasyon’un uzman ekibi sizlerle iletişime geçerek kurulum maliyetleri ile ilgili olarak bilgilendirme sağlayacaktır. 

Teklif formunu doldurmak ve size en uygun Solarizasyon teklifine ulaşmak için aşağıda bulunan butona tıklayabilirsiniz.  

 

Teklif Al

Leave a Reply