Solarizasyon Nedir? 

 

Güneş enerjisi kullanımı her geçen biraz daha hayatımızın içinde yer almaktadır. Evlerde, iş yerlerinde ve tarımsal arazilerde güneş enerjisi kullanımının artmasıyla birlikte daha ucuz ve temiz enerji üretilmektedir. 

Solarizasyon da bu değişimin farkında olarak kurulmuş bir şirkettir. Evinizin çatısına güneş enerjisi santrali kurulumu gerçekleştirmek istiyorsanız Solarizasyon bu konuda size yardımcı olacaktır. Anahtar teslim projelerimizle bugüne kadar birçok projede mutlu kullanıcılara sahip olduk. 

 

Güneş Enerjisi Kullanımı

 

İhtiyaç duyduğunuz enerjiyi güneşten sağlayarak evinizde çok ciddi tasarruflar elde edebilirsiniz. Yaptığınız bu tasarruf sonucunda kendinize ve ailenize daha fazla imkanlar sağlayabilirsiniz. 

Güneş enerjisini kullanarak fosil yakıt tüketiminin önüne geçebilir ve temiz bir çevrenin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz. Günümüzde birçok gelişmiş ülkede yeni yapılan evlerde güneş enerjisi kullanımı zorunlu tutulmuş veya yönetimler tarafından teşvik edilmiştir. 

Solarizasyonlu Olma Süreci Nasıl İşler?

Linkte bulunan teklif formunu doldurduktan sonra uzman mühendis ekibimiz elektrik tüketiminiz ve çatınızın yapısına göre en doğru çizimi yapar ve teklifi size iletir. 

Teklif üzerinden yapılan anlaşma neticesinde mühendis ekibimiz evinizi ziyaret eder ve saha ölçümlerini tamamlar. 

Bu süreçten sonrası tamamen Solarizasyon’a aittir. Ortalama 4 – 6 hafta sonucunda enerji üretmeye hazır bir tesisi sizlere sunarız. Siz de elektrik faturasından kurtulmanın ve üzerine para kazanmanın keyfini yaşarsınız. 

Siz de hemen Solarizasyonlu olmak istiyorsanız aşağıda bulunan Teklif Al butonuna tıklayarak teklif formumuzu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizlere dönüş yapacaktır.  

Teklif Al

Leave a Reply