SOLAR ENERJİYE

GEÇİŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
Teklif Al
1. Teklif

Çatınıza özel teklifimiz anında hazır. Telefon başında beklemeden, web sitemiz üzerinden çatınızın alanını seçerek anında yatırımın tutarını, üretim değerlerini ve geri dönüş süresini öğrenin. Çatınızın panelli halini size önizleme olarak sunuyoruz.

2. Projelendirme

Teklif aşamasında oluşan panel yerleşim planının uygulanabilirliğini test etmek amacıyla mühendisimiz sizi ziyarete gelecek. Mühendisimiz insansız hava aracı ile, çatınıza ayak basmadan, sizi rahatsız etmeden çatınızı analiz ederek projelendirmeyi tamamlayacak.

3. İzinler

Tüm izin süreçleri için gerekli evrakları online sistemimiz üzerinden bize iletin. Sonrasında arkanıza yaslanın ve rahatınıza bakın. Oda kayıtlı ve sertifikalı mühendislerimiz sizin için tüm bağlantı görüşü ve proje onayı süreçlerinizi tamamlasın.

4. Tedarik

Gerekli bütün ürünleri eksiksiz, tek paket halinde sizin belirleyeceğiniz kurulum tarihinden kısa bir süre önce adresinize teslim ediyoruz. Üstelik sizden hiçbir ekstra ücret almadan.

5. Kurulum

Adresinize en yakın mesafedeki sertifikalı montaj ekiplerini seçiminize sunuyoruz. Puanına, hakkında yorumlara ve daha önceki işlerine bakarak sisteminizi hangi montaj ekibinin kuracağına siz karar verin. Kurulumu gerçekleştirmek için online sistemimiz üzerinden montaj ekibi ile randevulaşın. Kurulumunuz hızlıca ve güvenilir bir şekilde yapılırken siz bütün aşamaları online sistemimizden izleyin.

6. Üretim

Kurulum bittikten sonra mühendislerimiz gerekli kontrolu yapıp kabul sürecini tamamlayacak. Sisteminizin üretim değerlerini, sağlığını ve çevreye olan etkisini platformumuz üzerinden an ve an takip edin. Asıl sistem devreye girdikten sonra Solarizasyonun gerçek tadını çıkarmaya başlayacaksınız.

GELECEK NESİLLERE DAHA TEMİZ VE YAŞANABİLİR BİR DÜNYA BIRAKMAK İÇİN